För kostnadsfri personlig hjälp att ta fram förslag efter era behov och genomföra bokning, hör av dig genom informationen här intill eller skicka en förfrågan genom vårt bokningsformulär.
Upplev en konferens utöver det vanliga – i vårt unika konferens- och retreatcenter, beläget i ett före detta buddhistiskt tempel. Här möts ni av en atmosfär som andas stillhet, omtanke och inspiration, tillsammans med service på högsta nivå.
Lämna kontoret för en annorlunda onsdagskväll! Kombinera produktivitet med maritim historia, kultur och god mat i en av Stockholms mest unika miljöer. Perfekt för styrelsegruppen eller teamet som vill ha en annorlunda upplevelse.
Här hos oss samlas många författare och har gjort under väldigt lång tid tillbaka. Vi har även haft äran att flera filmer har spelats in hos oss. Den kanske mest omtalade filmen är ”Bränn alla mina brev” av Alex Schulman. Vi vill nu erbjuda konferensgrupper att hyra lokala biografen Gröna ladan för sitt sällskap och se film ihop.
Ta med kollegorna eller vännerna och kombinera julfirandet med avkoppling i våra varma källor, givande konferens eller sköna stunder i spaavdelningen. Kvällen avslutas med vårt uppskattade julbord fyllt av klassiska smaker i historisk miljö.
Välkommen till en stämningsfull konferens med julbord på Blommenhof Hotell i Nyköping! Vi ligger nära, bara 800 meter från tågstationen. Här kombinerar ni möten i rogivande miljö med ett klassiskt julbord tillagat med kärlek och omtanke.