För kostnadsfri personlig hjälp att ta fram förslag efter era behov och genomföra bokning, hör av dig genom informationen här intill eller skicka en förfrågan genom vårt bokningsformulär.
Nytt Story Hotel har öppnat i Sundbyberg
Radisson Blu Plaza i Helsingfors har fått utmärkelsen "Finlands bästa businesshotell".
Åre ska bygga tre nya stolliftar lagom till årsskiftet då skidsäsongen drar igång på allvar.
Kiruna vill locka turister från hela världen med hjälp av Upplevelsecentret i Kiruna och lärande rymdupplevelser.
Stallmästaregården i Solna utanför Stockholm har köpts av Anders Bodin Fastigheter.
Scandic satsar på ny hotellkedja för dem som vill bo billigt, centralt och "digitalt".
Copperhill Mountain Lodge i Åre tror på lugna möten långt bort från vardagsmiljön. Där är det svårt att "bara smita ut i ett ärende".
På c/o Tammsvik Herrgård kan du göra varje möte till en utmaning. Här vill man kicka igång kreativiteten med hjälp av fysisk aktivitet.
Jamie Oliver har gjort soppbuffé åt Scandics konferensgäster.
Radisson Blu Arlandia Hotel, Radisson Blu SkyCity & Arlanda Airport Conference har renoverats. Nu satsar man på möten som maxar deltagarnas hjärnkapacitet, med kreativa mötesrum och mat för bra fokus.
På Söderköpings Brunn finns det gott om utrymme för företag att samlas och planera verksamhetsåret. Vi förstår värdet av att kombinera produktivitet med avkoppling. Därför har vi satt ihop ett erbjudande på en Lunch–Lunchkonferens som inkluderar helpension, fri entré till vårt spa och en vacker konferenslokal, detta för att säkerställa att din tid hos oss är både givande, effektiv och minnesvärd.
Välkomna vintern med värme, gemenskap och riktigt god mat i skärgårdsmiljö. På Skogshem & Wijk skapar vi en stämningsfull inramning för årets kanske mest efterlängtade sammankomster – oavsett om det är med kollegorna, nätverket eller hela företaget.
Upplev julen på Isaberg! Kombinera konferens med den ultimata julfesten. Erbjudandet gäller från 28 november och utvald dagar fram till jul.
Lämna kontoret för en annorlunda onsdagskväll! Kombinera produktivitet med maritim historia, kultur och god mat i en av Stockholms mest unika miljöer. Perfekt för styrelsegruppen eller teamet som vill ha en annorlunda upplevelse.
Inled julen med ett glas bubbel och snittar. Låt oss sedan servera dig en fantastisk smaksensation med julens smaker. Välj mellan 3- och 5-rätters julgourmet.