
Café Operas ansiktslyft
Managementkonsulterna Patrik Slettman och Paulo Fagundez är ansvariga för ny skrud på Stockholmsklassikern Café Operas nattklubb.
16 december 2013,
Nytt koncept, ny dekor och nya möbler ska göra ge nattklubben ett lyft och enligt konsulterna ska också servicenivån ha höjts i samband med nyöppningen som ägde rum i november. ”Det här är en långsiktig satsning. Med hjälp av Patrik och Paulos gedigna erfarenheter från den amerikanska marknaden är målsättningen att fortsätta leverera en nattklubb av hög internationell nivå”, säger Abbe Ibrahim, vd på Operakällaren.
Se alla inom temat här
Senaste i Mötesnytt
Öijared Resort Västergötland
Konferenspärlor Istället för trängsel och stress, kunde kollegorna på Philips i Göteborg njuta av vilsam natur, effektiva möten och en känsla av gemenskap på bekvämt avstånd från stadens brus. – Vi har faktiskt fått mer värde för pengarna här, säger konferensarrangör Torbjörn Luther.