För kostnadsfri personlig hjälp att ta fram förslag efter era behov och genomföra bokning, hör av dig genom informationen här intill eller skicka en förfrågan genom vårt bokningsformulär.
Malmö Centralstation har vunnit priset Future Transport Award i kategorin Public Transportation.
Här är åtta himmelska upplevelser som tidningen Affärsvärlden tipsar om.
Bjertorp Slott utanför Vara i Västergötland har utnämnts till ”Best Historic Countryside Hotel of Europe 2014”.
För första gången kommer man i år att kunna nyårsafton på Tivoli i Köpenhamn.
Hur marknadsför man en takpark som ännu inte byggts på bästa sätt?
Nääs Fabriker blir Countrysides 42:a anläggning.
Två nya utställningar dyker upp på Fotografiska, Stockholm, i december.
Berns i Stockholm har renoverat Marlene Dietrich gamla favoritrum som en del i sitt 150-årsfirande.
Nu har Starbucks kommit till Stockholm. Caféet flyttade in på Centralstationens norra hall i början av december.
Managementkonsulterna Patrik Slettman och Paulo Fagundez är ansvariga för ny skrud på Stockholmsklassikern Café Operas nattklubb.
Vi vet vikten av att hitta den där platsen, få planera efter egna önskemål och slutligen genomföra ett lyckat event tillsammans med teamet. Nu erbjuder vi exklusivitet utan extra kostnad, just för att hjälpa er skapa de där magiska dagarna.
Oavsett om ni är en liten ledningsgrupp eller ett stort team, erbjuder vi på Björkhaga och Mullsjö Hotell & Konferens en inspirerande miljö med hög service. Boka er övernattningskonferens våren 2025, så bjuder vi på lokalhyran!
Få det bästa av Bomans – bo i våra vackraste och största hotellrum. Förutom vår goda och vällagade mat, varma och generösa service är Bomans känt för sina fantasirika och exklusiva miljöer och hotellrum. Uppgradering till Bomans minisviter och sviter ingår i priset.
Passa på att boka din konferens på Nalen och ta del av ett fantastiskt erbjudande under 2025! Nalen bjuder på lokalhyran i utvalda rum vid bokning av konferens med heldagspaket. Bokas senast 30/06/25 och i mån av plats och går ej att kombinera med andra erbjudanden.
Just nu får du 20% rabatt på alla konferenser som bokas in för genomförande under april, maj och juni. Kombinera möten med aktiviteter som lerduveskytte, yoga eller inspirerande föreläsningar m.m. – vi hjälper dig skapa upplägg för just er!