För kostnadsfri personlig hjälp att ta fram förslag efter era behov och genomföra bokning, hör av dig genom informationen här intill eller skicka en förfrågan genom vårt bokningsformulär.
Sviterna på Varberbergs Kurort har uppgraderats.
A+A Communication vann pris i European Best Event Award.
Ulrika Samuelsson ska skapa fler event i Karlstad.
Hotellgruppen Accor investerar i Berlin.
Nu finns det ännu mer mötesmöjligheter på Steningevik.
Vill du åka lite längre på konferensen? Prova en långweekend i Marocko!
Nio krogar väl värda ett besök när du befinner dig i Göteborgsområdet.
I februari blir det festival i Köpenhamn.
På Yasuragi Hasseludden kan du numera kombinera yoga med bastu.
Petter Stordalen bygger Comfort Hotel som beräknas öppna 2015.
Välkommen till ett klassiskt julbord i vacker skärgårdsmiljö – perfekt för företag som vill samla teamet inför årets slut. I vår nyrenoverade Bistro serveras hemlagade favoriter, gröna nyheter och julens mest omtyckta smaker – tillagat från grunden med kvalitet och omtanke. Kvällen avslutas med ett dignande dessertbord och hemlagat julgodis i sagolika Villa Skärtofta – en upplevelse i sig.
Välj själv om ni vill boka konferens med julmiddag eller jullunch – vi skräddarsyr gärna efter era önskemål!
Låt årets konferens glimra! Under november och december möts ni av en gnistrande Winter Wonderland - miljö där affärer kombineras med julens smaker och stämning.
Upplev julen på Isaberg! Kombinera konferens med den ultimata julfesten. Erbjudandet gäller från 28 november och utvald dagar fram till jul.
Nu dukar vi äntligen upp vårt älskade boutique-julbord igen! Med hållbarhet i fokus och klassiska smaker i en ny tappning har vi skapat en julupplevelse utöver det vanliga – och vi kan knappt vänta på att få välkomna er tillbaka till slottet för en festlig smakresa.